Warframe

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma Digital Extremes
Warframe, online olarak yer alabileceğiniz aksiyon ve macera dolu bir mobil oyundur.

Milyonlarca kişinin Android cep telefonlarına ücretsiz olarak indirerek keyifle oynadıkları Warframe mobil oyununda sizde ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Warframe Nexus oyun Warframe için bir yardımcı uygulama ve Warframe evrenine mobil bağlantınız olacak. Bir sonraki görevinizi planlamak, dökümhaneden ürün almak ve talep etmek, Kubrow'unuza dikkat etmek, hareket halindeyken Extraktörleri dağıtmak ve toplamak için envanterinizi kontrol edebilirsiniz.

Warframe Nexus ayrıca Warframe oyun istemcisindeki aktif uyarı görevlerini dinamik olarak izler ve yeni olaylar ortaya çıktığında oyunculara bildirir. Oyunun bildirimleri bu uygulama ile desteklenmektedir. Eski büyük savaşçıları gündeme getirmek için onları oyuna davet edin. Silah ve kılıç becerileri ile ünlü olan savaşçıları çağırın. Onları eski ünlerine kavuşturarak savaşlarda güçlü bir performans sergilemelerini sağlayın. 

Özel oyun grafikleri ve yaratıcı oyun teması ile dikkatleri üzerine toplayan Warframe mobil oyununda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yenilikçi oyun silahlarını keşfedin, savaşları kazanın ve daha fazla silahın kilidini açmak için güçlü bir performans sergileyin. Düşmanlarınızı yok etmek için elde edeceğiniz başarılara stratejik olarak yaklaşabilirsiniz. 

Warframe indir
DİĞER SÜRÜMLER