Warframe

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 52.6 MB
  • Sürüm 4.3.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Digital Extremes
IOS cep telefonunuza ücretsiz olarak indireceğiniz Warframe oyununda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Warframe, IOS  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek heyecan verici bir oyun deneyimi yaşayacağınız aksiyon dolu bir mobil oyundur. Oyunda kendi aksiyon becerilerinizi kullanarak oyunu kendi lehinize döndüreceksiniz. 

Oyun içerisinde Tenno savaşçıları konu alınıyor. Geçmişte büyük savaşlarda adından söz ettirmeyi başaran güçlü savaşçılar Warframe mobil oyununda sizleri bekliyor olacak. Dünyayı tehdit eden yaratıklara karşı Tenno savaşçılarını bir araya getirin. Diğer oyunlara göre farklı bir oyun teması üzerine kurulan Warframe oyununda sizde savaşçılarınızı kontrol edin.

Oyunun kötü karakteri Grineer'a karşı güçlü bir performans sergileyin. Düşmanlara karşı güçlü duracak ve hayatta kalmanın bir yolunu bulmaya çalışacaksınız. Warframe aksiyon oyununda hem silahlarınızı hem de kılıçlarınızı kullanarak savaşacaksınız. Düşmanları istediğiniz şekilde öldürebilirsiniz. 

Yakın dövüş tekniklerinizi geliştirerek düşmanlarınızla silahsız bir şekilde de tartışabilirsiniz. Warframe ile aksiyon dolu anların kapılarını cep teleofnunuza açabilirsiniz. Oyunda yer alan tüm karakterlerin keyfini çıkartabilirsiniz. 

Warframe indir